PLATBA ZA KLIK  (PPC)
Jádrem přímého marketingu je rozvíjení vztahů se správným publikem ve správný čas. Správa Platba Za Klik nebo Pay Per Click Management (PPC) je cennou součástí jakéhokoli marketingového úsilí jak pro vystavení vašemu cílovému publiku, tak pro kritickou inteligenci publika, kterou nabízí dobrá kampaň pro správu PPC.


OPTIMALIZÁCIA PRE VYHĽADÁVAČE (SEO)
Efektivní SEO pomáhá zvýšit návštěvnost tím, že zlepšuje celkovou viditelnost ve vyhledávačích, a to z neplacených vyhledávacích záznamů. Silná strategie SEO vyžaduje optimalizaci na místě, plánování a provádění efektivní strategie obsahu, stejně jako rozvoj autority v rámci daného výklenku ve věci, která je v souladu s nejnovějšími osvědčenými postupy a pokyny.

VÝVOJ APLIKACÍ VLASTNÍM WEBU
Vlastní vývoj aplikací je naší hlavní oblastí odborných znalostí od roku 2003. Naše bohaté zkušenosti s rozsáhlými technologiemi pro vývoj webových aplikací, jedenáctiletou zkušeností, využíváním moderních metod a rozšířenou obousměrnou komunikaci zajišťují kvalitu konečného produktu.

ROZVOJ APLIKACÍ IOS
S úspěšným uvedením do prodeje iPhone, Apple zajistil své vedení na trhu v blízké budoucnosti. IPad a iPhone jsou nejvyhledávanějšími gadgety na světě. Známé pro špičkovou technologii s úžasnými funkcemi, celosvětový prodej obou těchto zařízení je masivní. Výkonné funkce této platformy pomáhají při vývoji aplikací, které poskytují optimální výkon a přitom jsou jednoduché a uživatelsky přívětivé. Software IDVEN nabízí pokročilé služby pro vývoj aplikací pro iOS využívající potenciál iPad a iPhone platform. Úspěch spočívá v správné aplikaci s pravou funkčností ve správný čas.

AJAX WEBOVÉ ROZVOJOVÉ SLUŽBY
Interaktivní techniky vývoje webu Ajax.
Použití softwarových služeb IDVEN pro vytváření webových aplikací AJAX zvyšuje vaše šance na obchodní úspěch. Výsledek pro výkonné vedoucí pracovníky v oblasti podnikání je příležitostí k tomu, abyste před svým konáním pokročili v jednání a inovovali.

PROFESIONÁLNÍ VÝVOJ RUBY ON RAILS 
Proč zvolit Ruby on Rails?
Vzhledem k tomu, že Ruby on Rails je nová technologie, není snadné najít vysoce kvalifikovaný vývojář Rails. IDVEN Software vám může sestavit tým zkušených vývojářů Ruby on Rails.

VÝVOJ MOBILNÍHO APLIKACE PRO ANDROID
Chcete rychle představit revoluční novou aplikaci pro Android?
IDVEN Software je společnost pro vývoj aplikací pro Android, kterou hledáte. Máme potřebné odborné znalosti, rozsáhlé technologické znalosti a zkušenosti.

JAVA/J2EE DEVELOPMENT 

Programovací služby Java.
Java nabízí širokou škálu technologií, rámců a vzorů k vytváření podnikových aplikací. Naši senior Java odborníci vám pomohou navrhnout a vyvíjet vysoce kvalitní Java softwarová řešení a aplikace. Umožníme vám dosáhnout nejlepší návratnosti investic pomocí stávající infrastruktury. Murano Software také poskytuje offshore outsourcingové služby pro vytváření interoperabilních Java aplikací orientovaných na služby připravených pracovat v heterogenních prostředích.

MICROSOFT .NET ROZVO
Microsoft .NET framework umožňuje architektům, analytikům a vývojářům trávit více času a úsilí se zaměřením na obchodní záležitosti svých klientů a méně času zápasit s omezeními samotné technologie. Vývojáři společnosti Microsoft .NET společnosti IDVEN dodávají komplexní vlastní řešení využívající celou řadu funkcí .NET.