Platba

Platba za software se provádí v našem eshopu: http://eshopidven.cz

Dodávka
Elektronické doručení je zdarma - elektronický klíč je odeslán na e-mail zákazníka po zaplacení (od 10 minut a delší v závislosti na složitosti objednávky). Produkty, které vyžadují fyzickou dodávku, jsou doručovány do jakékoliv lokality prostřednictvím kurýrních služeb.

Ostatní podmínky

Veškeré informace, produkty nebo obrázky zveřejněné na stránkách této webové stránky podléhají autorským právům duševního vlastnictví společnosti IDVEN s.r.o. kromě autorských práv třetích osob.

Každý návštěvník těchto stránek má právo prohlížet, kopírovat, tisknout a distribuovat jakýkoli dokument publikovaný na těchto stránkách v případě, že:
informace budou použity pouze pro nekomerční účely;
informace nebudou použity na jiných webech;
nedojde k porušení autorských práv třetích stran;
při publikování informací nebo jiném použití odkazu na tuto stránku.

Po přečtení tohoto dokumentu akceptujete výše uvedené podmínky pro použití informací.
Veškeré změny v podmínkách použití informací budou v tomto dokumentu uvedeny v okamžiku jejich vzniku.

Důvěrnost
Naše společnost oceňuje vztah se svými zákazníky a návštěvníky webových stránek a odpovídá za používání bezpečných metod ukládání informací.
Naše společnost věnuje velkou pozornost ochraně soukromí osobních údajů uživatelů.
Návštěvníci si mohou prohlédnout většinu stránek na webu, aniž by informovali o sobě. Chcete-li však poskytnout některé služby nebo objednat, možná budeme potřebovat vaše osobní údaje.
Jakékoli informace o vás, které obdržíme, se používají výhradně ke zlepšování kvality našich služeb a k tomu, aby služby a obsah našich webových stránek byly pro vás snadnější a pohodlnější.