Naše kancelář se nachází na adrese:
V Porostlym 251, Dobrejovice, 25 101,Česká republika
+ 420 777525595
IČO 27893294, DIČ CZ27893294
Email:     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Website: www.idven.cz
Pracujeme od 10:00 to 20:00

IDVEN
Software  specializuje se na sestavování a řízení specializovaných týmů vysoce kvalifikovaných odborníků z oblasti techniky, které zvyšují vaše vlastní zdroje. S firemní sídlo v České republice a spolupráce s Ruskem a Ukrajinou. IDVEN vám nabízí pohodlí a bezpečnost práce a všechny výhody velmi dostupného týmu vývojářů softwaru na moři.

Náš tým senior profesionálů v oblasti softwaru se skládá ze zkušených řešitelů problémů, a to nejen kodérů a techniků. Naši manažeři a softwaroví architekti mají podnikatelskou důvěru v pochopení vašich náročných pracovních norem a produkci vysoce kvalitních softwarových produktů, které potřebujete.

Certifikované odborné technické zdrojeMezi našimi vnitřními lidskými zdroji patří jeden z nejvýznamnějších průkopníků společnosti Microsoft .NET, jeden z mála certifikovaných architektů Microsoft na světě a architekt vysoce úspěšných webů eCommerce.

Naše týmy se skládají z nejvyšší úrovně softwarových designérů a vývojářů, kteří se setkávají s vývojovými standardy, metodami osvědčených postupů a všemi nejoblíbenějšími a nejmodernějšími vývojovými platformami a technologiemi. Náš tým pro vývoj Java vytvořil řešení s otevřenými zdrojovými technologiemi jako Spring, Hibernate, Struts a FSF.

Váš dlouhodobý partner pro vývoj důvěryhodného softwaru

Naším cílem je stát se vaším dlouhodobým, důvěryhodným partnerem pro vývoj softwaru pro outsourcing. Naše týmy se stávají rozšířením vašeho vlastního IT týmu, který se věnuje splnění vašich potřeb v oblasti vývoji softwaru dnes a roste s vámi, jak se vaše potřeby vyvíjejí.

Mezi našimi vlastními zdroji a okamžitým přístupem k vysokoškolsky vzdělaným, vysoce kvalifikovaným vývojářům jsme schopni vytvářet týmy podle vašich požadavků, přesně s potřebnými dovednostmi a zkušenostmi. Ať už potřebujete jednoho špičkového technického specialistu nebo týmu s různými dovednostmi pro rozšíření svých vlastních vnitřních zdrojů, může software IDVEN uspokojit Vaše potřeby rychle a cenově.

Jsme vždy k dispozici, když nás potřebujete.
Pro dotazy na vývoj softwaru na zakázku volejte +420 777 525 595.
Nebo požádejte o cenovou nabídku okamžitě.